jazda konna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki jazdy konnej


  • Prowadzimy jazdy konne dla początkujących jak i doświadczonych jeźdźców.
  • Zawsze dostosowujemy program, czas zajęć i typ konia do wzrostu, wagi i umiejętności jeźdźca. Najmłodsi stawiają swoje pierwsze kroki na kucyku.
  • Pierwsze jazdy są zawsze indywidualne, bowiem naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i przekazanie podstawowych wartości i zasad postępowania z koniem.
  • Wszystkie nasze wierzchowce są w ciągłym treningu a zajęcia rzadko kiedy odbywają się w zastępie. Stawiamy na progres poprzez nawiązanie i budowanie pozytywnej więzi z naszymi pupilami.
  • Dla osób, które chcą się szkolić systematycznie proponujemy wykupienie karnetu na jazdy grupowe.
  • Jeźdźcy, którzy chcą popróbować swoich sil w innych dziedzinach jeździeckich maja u nas cały wachlarz możliwości do wyboru: treningi skokowe, ujeżdżenie, terenowe, natural, woltyżerka a nawet dżygitówka.
  • Zapewniamy odpowiedni sprzęt i wyszkolonego konia. Sami pokazujemy jak powinno wyglądać dane ćwiczenie.

Szkoła Jeździecka

Szkoła Jeździecka to autorski program pary trenerów tworzących Ranczo Relax. Poprzez regularne treningi jesteśmy w stanie każdego nauczyć pielęgnacji konia, sprzętu jeździeckiego, obycia z koniem i jazdy na nim. Nasi uczniowie wykorzystują nabyte umiejętności w jeździe na obozach wakacyjnych, jak również przygotowują się do zakupu własnego konia. Grupy 3-osobowe dedykowane dzieciom od lat 8 oraz dorosłym. Zajęcia cykliczne miesięczne. Nabór na początku każdego miesiąca.

Ranczo, konie i sprzęt są prywatne a stajnia nie jest typowo komercyjna, co oznacza kameralny klimat, kulturę i zajęcia na wysokim poziomie. Właściciele a zarazem trenerzy dbają o to, by ich konie oraz udostępniony sprzęt był zawsze szanowany. Na zajęcia należy się umówić telefonicznie – 501 382 374, osoby nie umówione nie maja możliwości wejścia do stajni – dbamy o spokój i bezpieczeństwo naszych koni jak również o dobra atmosferę, w której każdy się zna, lubi i szanuje.