Kalendarium imprez Rancza Relax

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarium imprez 2020

Kwiecień 2020

Co środowy kurs „chce mieć konia”

Kurs przeznaczony dla osób, które zastanawiają się nad zakupem konia dla siebie lub swojego dziecka. Kurs jest podzielony na 5 cotygodniowych spotkań, w trakcie których dowiesz się, ile kosztuje koń? Jakie są koszty jego utrzymania? Jakie mogą się pojawić problemy i jak im zaradzić? Jakie są możliwości kariery jeździeckiej.

01-03 maja 2020

Majówka w siodle

Majówka w siodle, czyli 3 dni z życia kowboja. Od 01. do 03. maja będziemy jeździć, zajmować się końmi i pracami stajennymi. Bo życie kowboja nie jest łatwe! Słoneczna pogoda całkiem prawdopodobna a ta pozwoli nam się podszkolić w jeździe konnej, woltyżerce i luzakowaniu! Będą zawody pony games!! Czekamy na Was!

09 maja 2020

Spot reklamujący Ranczo

Profesjonalna ekipa filmowa zawita na nasze Ranczo. Każdy może wziąć udział w wydarzeniu, ale po wcześniejszej rozmowie z kowbojami. Jeśli chcesz być częścią Rancza i należeć do Klubu, zgłoś się do nas! Będziemy Was promować i podnosić Wasze umiejętności jeździeckie.

06 czerwca 2020

Dzień otwarty Rancza Relax

Prywatny ośrodek cechuje się tym, ze jest zawsze zamknięty, poza tym jednym dniem! Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda Ranczo od środka, jak wspaniała jest u nas atmosfera, jak piękne konie, zapraszamy! Możesz dołączyć do grona miłośników koni, którzy spędzają każdą wolną chwilę w zaprzyjaźnionej stajni ciesząc się towarzystwem swoim i naszych wierzchowców.

14 czerwca 2020

Wakacyjna sesja zdjęciowa

Tym razem sesja odbędzie się pod hasłem:’ chce zatrzymać ten czas’, czyli czas beztroski, wolności, radości i szaleństwa, które niesie ze sobą jazda konna. Letnie ubiory, rozpuszczone włosy, uśmiech na twarzy i pełen spontan! Cudowne chwile w towarzystwie wybranego konia przemienia się w piękną pamiątkę! Wspaniały pomysł również na prezent dla siebie, dziecka / ukochanej osoby.

29 czerwca -03 lipca 2020

I obóz konny

Zapraszamy naszych jeźdźców oraz nowicjuszy do spędzenia niezwykłych chwil na Ranczu Relax. Nie masz planów na wakacje? A może chciałbyś zagwarantować swojemu dziecku aktywny, zdrowy i wesoły wypoczynek? Na dodatek tak blisko domu, że zawsze możesz do nas zajrzeć i zobaczyć jak dobrze się bawi. Oprócz jazd konnych dysponujemy cala seria kowbojskich gier i zabaw dla naszych obozowiczów! To będzie niezapomniana przygoda! Daj się porwać w wir końskiego wypoczynku!

04 lipca 2020

Ognisko na rozpoczęcie wakacji

Czyli dzikie wakacje czas zacząć! Biesiada przy ognisku zawsze owocuje dobrymi pomysłami, nowymi przyjaźniami, piękną atmosfera. Tym razem towarzyszyć nam będzie gitarka! Pośpiewamy? To będzie dobra zabawa! Luz i blues

11 lipca 2020

Kurs pracy z koniem z ziemi + mimika konia

Jak zrozumieć konia? Jak odczytać jego dzisiejszy nastrój? Czy koń robi miny? Kiedy naturalne instynkty dają o sobie znać? Jak przewidywać zachowanie konia, jak go uspokoić i mądrze motywować? Kurs skierowany dla każdego jeźdźca, który chce podnieść swoje umiejętności i/lub przygotowuje się do dzierżawy/ zakupu konia.

18 lipca 2020

Dzień Dzikiego Zachodu

Po raz pierwszy na Ranczu Relax! Wszyscy jesteśmy kowbojami! Zapraszamy do naszej bajki! Na wstępie każdy otrzyma kapelusz kowbojski oraz czerwona bandankę. Będzie ognisko, przejażdżki konne, pojedynek rewolwerowców, gry i zabawy! Odwiedzisz nowo otwarty SALOON. Program atrakcji całodniowy.

27-31 lipca 2020

II obóz konny

Patrz: I obóz konny

08 sierpnia 2020

Kurs spadania z konia

Czy z konia się spada? Tak! Tak samo jak z roweru czy hulajnogi. Zazwyczaj spadamy spontanicznie, niewiele o tym myśląc. Okazuje się jednak, ze można się do tego przygotować i załagodzić upadek. To nic strasznego! Przekonacie się sami!

24-28 Sierpień 2020

III obóz konny

Patrz: I obóz konny

29 sierpnia 2020

Ognisko na zakończenie wakacji

To co dobre szybko się kończy, ale pozostawia po sobie piękne wspomnienia, o których można gadać cala noc! Ognisko, zabawa, śmiech i śpiew!

31 października 2020

Halloween

Upiorne Ranczo! W ten jeden wieczór schodzą się do nas najstraszliwsze wiedzmy, kościotrupy, wampiry i inne straszydła! Nawet konie i Kumpel są przebrani! Stol jest zastawiony okropnymi smakołykami, program imprezy zawiera liczne zabawy z zwieńczającą wieczór gra: ’tajemnicze morderstwo’. Wszystkie chwile są uwiecznione przez profesjonalnego fotografa.

13 grudnia 2020

III Wigilia Ranczerska

Piękne popołudnie spędzone z ranczowymi miłośnikami koni. W programie przejażdżki na reniferach, śpiewanie kolęd, składanie sobie życzeń, szukanie prezentów na terenie rancza. Niezapomniane wrażenia uwiecznione filmikiem i zdjęciami.

Ponadto weekendowe turnieje:


Badminton
Darty
Strzelanie z luku
Siatkówka
oraz
Wieczory filmowe