Kalendarium imprez Rancza Relax

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarium imprez 2021

03 maja 2021

Wiosenny Rajd konny, czyli majówka w siodle

To będzie niesamowita przygoda! Cały dzień spędzony w siodle na łonie natury. Pojedzie-my do lasu, gdzie zrobimy biwak z ogniskiem i śpiewem! Ciepła kiełbaska, herbatka lub zimny napój i wspólna biesiada doda nam sił na wyprawę powrotna w stronę Rancza. Niezapomniane chwile i moc jeździeckich wrażeń to idealny pomysł na spędzenie tegorocznej majówki

22 maja 2021

Zawody wiosenne o puchar Rancza Relax

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych zawodach! Tegoroczna edycja przewiduje start każdego, kto się zgłosi do kowboi i opłaci swój start. Tym razem nasi jeźdźcy będą się zmagać w zawodach ujeżdżeniowych i /lub skokowych. Masz zatem wybór, ale możesz spróbować swych sil w obu dyscyplinach
Program ujeżdżeniowy jak i skokowy będzie wywieszony na miesiąc przed rozpoczęciem za-wodów.
Do udziału zapraszamy osoby, które opanowały 3 podstawowe chody jeździeckie.

W tych zawodach nie ma przegranych! Każdy otrzyma nagrodę!
Sam udział da Ci motywacje do podnoszenia swoich umiejętności.
Spróbuj swoich sil już w tym roku!Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Na jednym koniu mogą startować max. 2 osoby. Zatem zapisuj się czym prędzej!

1 czerwca 2021

Dzień Otwarty Rancza Relax

Prywatny ośrodek cechuje się tym, ze jest zawsze zamknięty, poza tym jednym dniem! Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda Ranczo od środka, jak wspaniała jest u nas atmosfera, jak piękne konie, zapraszamy! Możesz dołączyć do grona miłośników koni, którzy spędzają każdą wolną chwilę w zaprzyjaźnionej stajni ciesząc się towarzystwem swoim i naszych wierzchowców.

13 czerwca 2021

Wakacyjna sesja zdjęciowa

Zawsze marzyłaś o pięknych zdjęciach ze swoim ulubionym koniem? A może Twoje dziecko kocha konie i chcesz mu zrobić wspaniały prezent?

Na Ranczu sesje zdjęciowe odbywają się często, lecz tylko raz w roku masz możliwość skorzystania z promocji biorąc udział w sesji grupowej. Na czym to polega?
Po pierwsze zgłaszasz swoja chęć uczestnictwa, a po drugie: my zajmujemy się reszta, tzn. zatrudniamy profesjonalnego fotografa , makijażystkę, stylistkę, szykujemy konie na błysk, rozpuszczamy im grzywy i szykujemy się na piękne fotki.

Choć nasze konie są spokojne i bezpieczne (u boku masz zawsze trenera), to jednak kojarzą się z żywiołem i energia, dlatego staramy się, by zdjęcia wyszły naturalne, niepozowane, wesołe i spontaniczne.

Tydzień wcześniej planujemy spotkanie organizacyjne, by wszystko poszło jak z płatka.

28 czerwca -2 lipca 2021

I obóz konny

I obóz konny
Zapewnij swojemu dziecku aktywne wakacje, dosyć się nasiedziało w domu w tym roku. Świeże powietrze, słoneczko, kontakt ze zwierzętami, oraz różne obowiązki w stajni przyczynią się do dobrego humoru, poprawy kondycji Twojej pociechy oraz nawiązania przyjaźni z rówieśnikami. To niesamowita przygoda, o której będzie opowiadać
całymi dniami a miłe wspomnienia pozostaną na długo długo… 🙂

11 lipca 2021

Kurs pracy z koniem z ziemi + mimika konia

Jak zrozumieć konia? Jak odczytać jego dzisiejszy nastrój? Czy koń robi miny? Kiedy naturalne instynkty dają o sobie znać? Jak przewidywać zachowanie konia, jak go uspokoić i mądrze motywować? Kurs skierowany dla każdego jeźdźca, który chce podnieść swoje umiejętności i/lub przygotowuje się do dzierżawy/ zakupu konia.

14 sierpnia 2021

Kurs spadania z konia

Czy z konia się spada? Tak! Tak samo jak z roweru czy hulajnogi. Zazwyczaj spadamy spontanicznie, niewiele o tym myśląc. Okazuje się jednak, ze można się do tego przygotować i za-łagodzić upadek. To nic strasznego! Przekonacie się sami!

23-27 sierpnia 2021

II obóz konny

Zapewnij swojemu dziecku aktywne wakacje, dosyć się nasiedziało w domu w tym roku. Świeże powietrze, słoneczko, kontakt ze zwierzętami, oraz różne obowiązki w stajni przyczynią się do dobrego humoru, poprawy kondycji Twojej pociechy oraz nawiązania przyjaźni z rówieśnikami. To niesamowita przygoda, o której będzie opowiadać
całymi dniami a miłe wspomnienia pozostaną na długo długo… 🙂

28 sierpnia 2021

Ognisko na zakończenie wakacji

To co dobre szybko się kończy, ale pozostawia po sobie piękne wspomnienia, o których można gadać cala noc! Ognisko, zabawa, śmiech i śpiew!

16 października 2021

Hubertus + zawody jesienne o puchar Rancza

Dzień myśliwych i jeźdźców! W programie pokaz pracy psów myśliwskich, specjalni goście z zaprzyjaźnionego kola Łowieckiego, miłośnicy ptaków drapieżnych ze swoimi podopiecznymi. Kto im będzie towarzyszył ty razem? Sokół, sowa a może jastrząb? Do tego zmagania na-szych jeźdźców o jesienny Puchar Rancza Relax, moc emocji i wrażeń! Zapraszamy!

31 października 2021

Halloween

Upiorne Ranczo! W ten jeden wieczór schodzą się do nas najstraszliwsze wiedzmy, kościotru-py, wampiry i inne straszydła! Nawet konie i Kumpel są przebrani! Stol jest zastawiony okropnymi smakołykami, program imprezy zawiera liczne zabawy z zwieńczającą wieczór gra: ’tajemnicze morderstwo’. Wszystkie chwile są uwiecznione przez profesjonalnego fotografa.

11 grudnia 2021

IV wigilia Ranczerska

IV wigilia Ranczerska
Piękne popołudnie spędzone z ranczowymi miłośnikami koni. W programie przejażdżki na reniferach, śpiewanie kolęd, składanie sobie życzeń, szukanie prezentów na terenie rancza i oczywiście odwiedziny Św. Mikołaja.. Niezapomniane wrażenia uwiecznione filmikiem i zdjęciami.

Ponadto weekendowe turnieje:


Badminton
Darty
Strzelanie z luku
Siatkówka
oraz
Wieczory filmowe